המקומון הדיגיטלי שלכם לחדשות מקומיות און ליין כל יום כל השנה.

"אין פטנט לאהבה" – בחור שמחפש אהבה בתנאי לחץ ורוצה לממש את אחד הפטנטים שלו.

0

סרטה של הבמאית, המשוררת והסופרת גליה אבן-חן המספר את סיפורו של יובל,

בן 32 ועדיין חי בעולם של פנטזיות וניתוק מהמציאות. הוא מפנטז להיות ממציא פטנטים, הוא מפנטז על נשים כבנות זוג. הפנטזיות על הנשים שלו מתמקדות בצופית גרנט המפורסמת (דרך הופעותיה בטלוויזיה) ובמרצה במכללה. שתיהן מבוגרות ממנו ובלתי מושגות. יובל הוא סטודנט נצחי החי על חשבון אביו בצימצום ומרגיש שאף אחד לא מאמין בו ובמיוחד לא בפטנטים שלו. אביו שמודאג ממצבו, מציב לו אולטימטום למצוא בת זוג תוך חודש. אם לא, יובל יאבד את הכסף המובטח לו ואת תמיכת אביו בו.         

יובל הוא בחור שמחפש אהבה בתנאי לחץ.

אביו של יובל האלמן, גם הוא ללא זוגיות מזה זמן רב, מודאג מתלישותו של בנו ורוצה להנחיתו למציאות, כלומר לזוגיות אמיתית שתתאים לו ושאולי גם תגרום לו לקחת אחריות ולפרנס את עצמו.

מוחו של יובל קודח פטנטים. הוא עושה כל מאמץ לממש את רעיונותיו ולמצוא את "האחת" בהתאם לדרישת אביו. את הרעיונות לפטנטים שלו, יובל ממציא מצרכיו במציאות. לדוגמא: סנסור שיזהה עבור הולכי רגל את הקקי על המדרכה מראש. ומעיל המופעל על בטריות המתאים גם לחורף וגם לקיץ – הפועל כתנור חימום לקור, וכמזגן לחום. הדרך למצוא את

"האחת" מסובכת עבורו יותר.

אין פטנט לאהבה, זה מה שיובל מגלה על עצמו במסע שהוא עובר. יובל מאוהב ומקיים מערכת יחסים (בראשו) עם צופית גרנט אושיית טלוויזיה, ולאחרונה החל גם לפנטז על המרצה שלו לפולקלור. בניסיונותיו במציאות למצוא את "האחת" הוא נוחל כישלונות בגלל הנאיביות וחוסר ההבנה שלו את החיים. עד שימצא בסוף את ה"אחת" שתצליח לאהוב אותו כמו שהוא.

Comments

comments

Leave A Reply

Your email address will not be published.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות