המקומון הדיגיטלי שלכם לחדשות מקומיות און ליין כל יום כל השנה.

לאור בקשת תושבי האזור קולנוע yes planet זכרון יעקב ייפתח בימי שישי בבוקר

0

מתחם הקולנוע יס פלאנט yes planet  זיכרון יעקב ייפתח החל מיום שישי הקרוב, לאור בקשות חוזרות ונשנות של הקהל, בימי שישי בבוקר החל מהשעה 11:00 כמו בימי שבת, לרווחת תושבי האזור. יצוין כי במידה ובמהלך החודש הקרוב תהיה הענות להקרנות בימי ו' בבוקר, בתי הקולנוע ימשיכו לפעול באופן קבוע בבקרי יום שישי. בקולנוע יוקרנו סרטי ילדים, סרטים לנוער וסרטים למבוגרים. מתחם ה VIP-ייפתח ביום שישי החל מהשעה 17:00 ללא שינוי. הסרט הראשון שיוקרן בשישי הקרוב יהיה "פיטר ראביט" והסרטים הנוספים שיוקרנו בבוקר ובצהריים לילדים הם "לעוף עם ערפד" ו"טד החוקר" ובנוסף הסרטים: "הפנתר השחור" (לנוער ולמבוגרים), "גרינגו", "דרור אדום" ו"משאלת מוות".

יס פלאנט יצאו השבוע עם חידון האוסקר הגדול – פעילות דיגיטלית שתתקיים עד 11.3.18 . במהלך תקופת הפעילות, הגולשים מוזמנים להיכנס לאתר הפעילות ולענות על חידון האוסקר . החידון מורכב מאייקונים אשר מרמזים על שם של שחקן, שחקנית, סרט וכדומה. מעל האייקון מצויינת הקטגוריה אליה משתייך האייקון ומתחת יש אותיות מהן יש להרכיב את התשובה. התשובות הן כולן זוכי אוסקר לשעבר או מועמדים מהשנה האחרונה. אלו הקטגוריות: סרט, שחקנית ראשית, שחקן ראשי, שחקנית משנה, שחקן משנה, סרט אנימציה, במאי, מועמדי 2018.

כל תשובה נכונה תזכה את הגולש בנקודות, באמצעותן יוכל ל"רכוש" לעצמו פרס מ"חנות הפרסים" שתהיה באתר זה ולהמיר את הנקודות לפרסים כגון : כרטיס רגיל במתנה, פופקורן קטן מתנה, 1+1 על כרטיס רגיל ועוד. את הפרס יקבלו הזוכים בהודעת סמס עם קוד למימוש בבתי הקולנוע של הרשת.

הפעילות מתקיימת באתר : oscarquiz.yp-apps.com

יס פלאנט משיקים מועדון סטודנטים חדש בשיתוף עם istudent!

מדובר במועדון של יס פלאנט בתוך הממשק של istudent, במסגרתו חברי istudent מוזמנים להצטרף למועדון של יס פלאנט וליהנות מההטבות הכי שוות!

כל מי שיצטרף יקבל מתנת הצטרפות של פופקורן קטן במתנה ובנוסף בכל חודש תהיה הטבה מתחלפת.

כל ההטבות יהיו מבורקדות והסטודנטים יוכלו להוריד קודים מאפליקציית המועדון. בכל חודש הסטודנטים יחשפו להטבות ולמסרים שלנו ויקבלו דיוורים במייל, ב SMS, הודעות פוש ובמתחם שלנו באפליקציה. הטבת ההצטרפות: פופקורן קטן במתנה מימוש בכל ימות השבוע ללא הגבלה, בכל הפלאנטים. כל סטודנט יוכל להוריד שובר אחד, לאחר הצטרפותו למועדון.

הטבת חודש מרץ – VIP ב 99 ₪ בלבד!

שובר יחיד ל VIP ב 99 ₪ או זוגי ב 198 ₪. מימוש בקופות הקולנוע בלבד, בימים א-ה', לא כולל חגים, כולל חופשות בי"ס.

הטבת חודש אפריל – IMAX  דו ממד במחיר כרטיס סטודנט רגיל!

בחודש אפריל כל סטודנט יוכל ליהנות מכרטיס IMAX  דו ממד במחיר של 30 ₪ בלבד. כרטיס IMAX תלת ממד יהיה בתוספת של 10 ₪ ויעמוד על 40 ₪ בלבד.

בהמשך השנה צפויות עוד הטבות רבות – בכל חודש הפתעה אחרת .

Comments

comments

Leave A Reply

Your email address will not be published.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות