המקומון הדיגיטלי שלכם לחדשות מקומיות און ליין כל יום כל השנה.

"70 פנים" – תערוכת צילום

0

קניון עופר לב חדרה מציג לכבוד שנת ה-70 למדינה, תערוכת צילום של תלמידי מגמת הצילום של תיכון טכנולוגי נעמת חדרה, אשר בחרו  לצלם שבעים פנים של תושבי חדרה שנולדו בשנת הקמת המדינה, ושל תינוקות שנולדו בשנת השבעים למדינה.

קניון עופר לב חדרה, מקבוצת קניוני עופר, מציג תערוכת צילום חדשה, תחת השם: "70 פנים" הנפתחת  לרגל חגיגות שבעים שנה למדינה. התערוכה כוללת תמונותיהם של וותיקי ויקירי העיר חדרה, בני השבעים, הנפגשים לצד תמונותיהם  של תינוקות ילדי תשע"ח.

התערוכה נערכה ע"י תלמידי מגמת הצילום של תיכון טכנולוגי נעמת חדרה, אשר בחרו  לצלם שבעים פנים של תושבי חדרה שנולדו בשנת הקמת המדינה, ושל תינוקות שנולדו בשנת השבעים למדינה.

התערוכה מביאה מפגש היסטורי, מיוחד ומרתק המפגיש בין דור המייסדים ובין דור העתיד, וחושפת פנים ותיקות לצד פנים חדשות. השילוב בין הישן לחדש מסמל את הקשר והערבות ההדדית בין שרשרת הדורות ההכרחיים לקיום וביסוס עתיד המדינה.

זו השנה הרביעית בה מציגים תלמידי תיכון טכנולוגי נעמת חדרה בקניון עופר לב חדרה והתערוכה השנתית של התלמידים הפכה זה מכבר למעין מסורת עירונית שרבים מצפים לה מידי שנה.

הפעם בעין המצלמה התלמידים מיישמים את חזונה וסמלה של העיר חדרה – "הזורעים בדמעה ברינה יקצרו".

לדברי מנהלת בית הספר תיכון טכנולוגי נעמת חדרה טלי צ'מני, המעודדת יוזמות חינוכיות יצירתיות של תלמידים ומורים: "בית הספר הוא חלק משמעותי מקהילת העיר וכל מעורבות ותרומה לקהילה מבורכת. זהו חלק מחזונו של ביה"ס ואחד מאבני היסוד שלו", בנוסף הביעה צ'מני גאווה וסיפוק לנוכח היוזמה, התכנון, התוצאות והקשר האישי-אנושי שיצרו התלמידים עם המצולמים.

בן דבש, מנכ"ל קניון עופר לב חדרה אמר: "אנו שמחים וגאים על הצגת תערוכת סוף השנה של תיכון טכנולוגי נעמת חדרה אשר הפכה זה מכבר למסורת יפה ומשותפת. קניון עופר לב חדרה ימשיך לקדם את החינוך בעיר חדרה באמצעות מיזמים שכאלה ומיזמים נוספים. לדבריו: אנו מזמינים את תושבי העיר וסביבתה לבקר בתערוכה וליהנות מחוויה ויזואלית ייחודית, מרהיבה ומרגשת".

התערוכה תוצג במהלך חודשי מאי – יוני 2018 – הכניסה חופשית.  

 

Comments

comments

Leave A Reply

Your email address will not be published.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות