אפליקציה חדשה תחבר גמלאים לעולם הדיגיטלי של הסמארטפון נמצאת בימים אלו בישורת האחרונה של פרויקט מימון המונים

0

נדמה שכולנו עברנו לנהל את חיינו מהמסך, דרך המחשב או מסך המגע של הסמרטפון. אבל יש עדיין גמלאים שנשארו מאחור. בעידן הקורונה הם מתקשרים וקובעים תור בבנק, מתקשרים כדי להזמין כרטיס לקונצרט או למרפאה.
כשהם מנסים להשתמש בסמרטפון, זה יכול להיות מלווה בתסכול.

דוד נוי אלעזר, בעל בית הספר ללימודי מחשב  I know  נתקל רבות בתסכול הזה ולכן החליט לפתח אפליקציה, בינלאומית שתלמד גמלאים להשתמש בסמארטפון.

האפליקציה כוללת סרטונים ותרגילים במדרג המלמדים את הגמלאים כיצד מתפעלים מסך מגע: גוררים פריטים, גוללים פריטים, איך מכווצים פריטים, מגדילים אותם, מדפדפים, מכניסים שם משתמש וסיסמא ועוד…

נוי אלעזר מפתח את האפליקציה באמצעות מתכנתים והיא מתבססת על ניסיונו רב השנים בהוראת המחשב והסמרטפון לגמלאים ולאנשים החיים עם מוגבלויות (דרך “יד שרה” ו”עזר מציון”).

לנוי אלעזר, חבר קיבוץ כפר גליקסון, רקע אקדמי במדעי ההתנהגות ויעוץ ארגוני. בשנת 1995 עם השקתה של תוכנת “חלונות” ופריצת המחשב האישי עבר הסבת אקדמאים בג’ון ברייס וסיים בהצטיינות

ומצא עבודה בתכנות ובניתוח מערכות מידע, אחרי 7 שנים החליט להקים עסק ועשה זאת באמצעות קורס אינטרנטי. משם, הדרך לפיתוח קורסים משלו היתה קצרה.

דוד מלמד הכרת המחשב, כתיבה במחשב, בניית מצגות ואקסל , פייסבוק וסמארטפון.
בתקופת הקורונה יצא ליבו במיוחד לאוכלוסייה המבוגרת שנזנחה בבתים. בעוד הצעירים למדו לתקשר עם העולם דרך הזום ולעבוד מהבית, יש גמלאים שפשוט נשארו מאחור.
עבורם הוא מפתח את האפליקציה ומבקש את עזרת הציבור בסכומים של החל מ 37 שקלים.
ומי שמתקשה עדיין לתרום דרך קישור, מוזמן להתקשר אליו בטלפון 050-9582912

להצטרפות להדסטארט   https://headstart.co.il/project/62069

יש לך מה להגיד על הכתבה? נשמח לתגובה שלך

Your email address will not be published.