המיזם החדש של סנדרה רינגלר

0

אושיית האופנה והסטייליסטית סנדרה רינגלר, נפגשה עם חברתה הטובה שלי גפני ב 6.00 בבוקר והפעם לא על כוס קפה או סתם פגישת חברות, אלה בתפקיד המאפרת האישית שלה, לרגל צילומי קמפיין חדש של תכשיטי זהב ויהלומים אותם עיצבה סנדרה עבור רשת Impress (אימפרס).  

לאחר שהציגה לצוות את ליין התכשיטים החדש לאביב 2018 שכולל טבעות, עגילים, שרשראות, צמידים מזהב ויהלומים סיפרה  סנדרה לחברתה שלי גפני  לראשונה על  המיזם החדש שלה "travelista" (טרבליסטה) במסגרתו תציע לנשים בישראל טיולי סטיילינג, שיערכו  בבירות האופנה בעולם. עוד סיפרה סנדרה כי לכבוד השקת המיזם היא תטוס ב 22 לחודש,  לשבוע האופנה במילאנו,  להכנות אחרונות  לקראת סיורי הסטיילינג אותם תוביל.

ככל הנראה מי שייהנו ראשונות מטיולי הסטיילינג הן חברותיה הטובות של סנדרה….

לקראת סוף יום הצילומים הופתעה סנדרה כשראתה לפתע זר פרחים ענק שנשלח אליה מלא אשר בעלה השף שגב משה. שגב צירף לזר ברכה אישית ומרגשת ממנו לרגל הוולנטיין דיי שלא השאירה אף עין אחת יבשה. סנדרה אמרה "בגלל הלחץ בעבודה בכלל שכחתי את הוולנטיין דיי, אבל עבורנו כל יום הוא חג האהבה…." והבטיחה לשגב שיפוצה….

כשנשאלו בני הזוג כיצד הם מתכוונים לחגוג את הוולנטיין דיי, שגב מיד קפץ ואמר שהוא כבר תכנן לסנדרה הפתעה רומנטית לשניהם שאין בכוונתו לגלות…

יש לך מה להגיד על הכתבה? נשמח לתגובה שלך

Your email address will not be published.