חיסון שני לאוכלוסיות עם מוגבלות בחדרה

0

בשיתוף פעולה של משרד הרווחה בנפת חדרה ואגף הרווחה של עיריית חדרה התקיים חלקו השני של המבצע למתן חיסון נגד הקורונה לכ-700 תושבים בעלי מוגבלויות ואזרחים ותיקים, אשר חוסנו השבוע במנת החיסון השנייה. המבצע התקיים בליווי מד”א והיה מיועד לתושבים הרשומים במחלקות הרווחה של העירייה, ביניהם אזרחים ותיקים, אנשים עם מוגבלויות, נכים, דרי רחוב ונוספים. 

מטרת המבצע לחסן תושבים בעלי מוגבלויות ואזרחים ותיקים, בעיקר כאלה הנמצאים  במסגרות  יומיות של  הרווחה, וזאת על מנת למנוע התפשטות תחלואה העלולה לאלץ את סגירת המסגרות. 

מבצע החיסונים נערך באולם אנרבוקס על-פי רשימות מסודרות שהכין אגף הרווחה העירוני בהתאם לטבלאות הנתונים שהתקבלו ממשרד הרווחה. 

את המבצע הובילו מנהלת אגף הרווחה זיוה היימברג ומנהלת נפת חדרה ענת שפרלינג. מנהל אגף אתו”ס של העירייה, אלה ביאר, מילא את תפקיד מתכלל המבצע וריכז אותו בהצלחה רבה. 

במקום אוישו עמדות רישום, עמדות חיסונים ועמדת שחרור, ומחשבים שחוברו למערכת של משרד הבריאות. אוכלוסיות היעד הוסעו אל האולם בצורה מאורגנת וחוסנו נגד נגיף הקורונה. 

ראש העיר צביקה גנדלמן הגיע לאולם כדי לעמוד מקרוב אחר המבצע, ואליו נלווה מנכ”ל העירייה יעקב זיגדון. השניים הביעו שביעות רצון מהסדר שבו התנהלו החיסונים ושיבחו את העוסקים במלאכה על הארגון המוקפד. 

לדברי ראש העיר, “במקום לחכות שהחיסון יגיע אל האוכלוסיות המיוחדות, דאגנו שהם יגיעו אל החיסון, ובכך לצמצם ולמנוע את אפשרויות ההדבקה בנגיף”. 

בתום המבצע הודה ראש העיר בחום לכל העושים במלאכה, ואף שלח עציץ ואגרת ברכה לכל העובדים שסייעו בהפקת מבצע החיסונים, ביניהם עובדי הרווחה, מינהל חינוך וקהילה, אגף ביטחון ואכיפה, ומתנדבים מקרב עובדי העירייה ותושבי העיר.

ראש העיר עדכן כי בהמשך לחיסונה של האזרחים הוותיקים ושל אנשים עם מוגבלות, יוצאת העירייה במבצע נוסף שמטרתו לחסן גם את מרותקי הבית בעיר.

יש לך מה להגיד על הכתבה? נשמח לתגובה שלך

Your email address will not be published.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות