מאמאנט חדרה מנצחות בגדול

0

ראש העיר צביקה גנדלמן אירח בלשכתו שחקניות כדורשת מליגת מאמאנט חדרה, אשר ניצחו בטורניר המוקדמות שהתקיים בקוסטה ברווה ספרד, וכן את מייסדת ויו”ר מאמאנט עפרה אברמוביץ.

-העיר-מארח-את-נציגות-מאמאנט-300x213 מאמאנט חדרה מנצחות בגדול
ראש העיר מארח את נציגות מאמאנט. צילום: דוברות עירית חדרה

בפגישה השתתפו גם סגנית ראש העיר חדווה יחזקאלי ומנהל מחלקת הספורט בעל”ה אילת בן-משה. ליגת מאמאנט, ליגת אימהות בכדורשת, מורכבת מקבוצות של אימהות המייצגות את בתי הספר שבהם לומדים ילדיהן. בחדרה קבוצות מבתי הספר ארלוזורוב, צפרירים, מופת חופים, קפלן, ניצנים, תיכון חדרה, הרב תחומי, הגורן, שחף ואחד העם.
פורמט מאמאנט, דגם ייחודי ישראלי, אושר כענף ספורט מוכר במשחקים הבינלאומיים מטעם הקונפדרציה הבינלאומית של ארגוני ספורט בעולם, ובמסגרת זו תתקיים אליפות העולם בלטביה.
לקראת האליפות הבינלאומית התקיימו משחקי המוקדמות בספרד, בהם השתתפו קבוצות רבות מליגת מאמאנט בישראל, אשר שיחקו מול ליגות מאמאנט ממדינות שונות באירוע ספורטיבי ראשון מסוגו. כאמור, הקבוצה ובה השתתפו שחקניות מאמאנט מחדרה שבה עם הגביע.
ראש העיר גנדלמן בירך את השחקניות על ניצחונן, והנחה את מנהל מחלקת הספורט להכין תוכנית עבודה, הכוללת עלויות, לבחינת האפשרות לשליחת משלחת ייצוגית של חדרה למשחקים הבינלאומיים.

יש לך מה להגיד על הכתבה? נשמח לתגובה שלך

Your email address will not be published.