לרגל חג האורות תאורת לד חדשנית למטבח

0

תאורת הלדים כבשה את העולם בסערה ולכן  מקומה הוא גם במטבחים. תאורת הלד חסכונית באנרגיה ומחזיקה לאורך שנים, ויתרונה הגדול הוא שהיא תאורה קרה (כלומר, תאורה שאינה מחממת את המרחב) ולכן ניתן להאיר באמצעותה בתוך ארונות, מדפים, וילונות וכו'. רשת מטבחי דקל השיקה לאחרונה קולקציה של תאורת לד בעיצוב מאיר עיניים עם מגוון אפקטים למטבח שמוסיפים אפקט יוקרתי וחדשני. המטבח הפך להיות מרכז הבית בו אנו מרבים לבשל, לארח ולשבת עם המשפחה ולכן הוא דורש תשומת לב גם בתחום עיצוב התאורה. תאורת הלדים משתלבת במטבח במקומות נסתרים ומאירה את ארונות  ומשטחי העבודה במטבח באור נעים שמשדרג את העיצוב.

גופי התאורה המשלבים לדים בגוונים שונים מותאמים לשילוב בתוך הארונות, ויטרינות ובמדפי המטבח בצורה אסטטית וכמעט ואינם נראים לעין. כך התאורה הופכת לפריט דקורטיבי המוסיף אווירה מיוחדת ונעימה למטבח. בתאורה זו אין צורך בעמעמים, מאחר וללדים יש יכולת עמעום אינטגראלית, והתאורה ניתנת לשליטה מרחוק באמצעות רשת או בקרה מקומית. ניתן למצוא מדפי תאורה, תאורת ארון עליון, תאורה לפנים ארון, חיפויי קיר, ספוטים ותאורה לארונות קיר.

חברת מטבחי דקל הוקמה לפני 40 שנה והיא מהוותיקות והמובילות בעיצוב וייצור מטבחים בישראל. החברה מציעה מגוון סגנונות עיצוב בהתאמה אישית ומעניקה ללקוח אחריות של 7 שנים. מפעל החברה, הממוקם ביבנה מצויד במיכון חדשני, מחלקת צבע מתקדמת ומערכת בקרת איכות המבטיחים עבודה בדיוק מרבי וגימור מושלם ואיכותי.

מחיר: בהתאמה אישית.

לפרטים: 073-3742299 ובאתר: www.hadekel.com

Comments

comments

יש לך מה להגיד על הכתבה? נשמח לתגובה שלך

Your email address will not be published.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות