קבוצת More מציעה בשכונת ‘אור ים’: 279 יחידות דיור בשוק החופשי

0

פרויקט More’ ים’  שכולל גם 434 יח’ בפרויקט מחיר למשתכן, מציע דירות גן  4 ו-5 חד’ מרווחות ומעוצבות השוכנות בעיקר על פארק הנחל ופנטהאוזים מפוארים שבחלקם נשקף הנוף לים, מרחק דקות נסיעה מהבית.

23 מגדלים בני 14 קומות מתוכננים על פי אסטרטגיית הקבוצה כמתחם אורבני המשלב מגורים, פנאי ומסחר.

היקף הפרויקט נאמד בכ-750 מיליון ₪   ועל הביצוע אמונה זרוע הביצוע של קבוצת More- More בנייה.

קבוצת הייזום והבנייה More , הודיעה הבוקר על התחלת השיווק של 279  יח”ד  בשוק החופשי של פרויקט המגורים More’ ים’ בשכונת המגורים החדשה והמעניינת ‘אור ים’. מיזם משותף של הקרן לפיתוח קיסריה ועיריית אור עקיבא.  מתחם מגורים מגוון ואיכותי שבמרכזו פארק נחל עם פיתוח אינטנסיבי משולב בשימור שטחים ערכיים, והיצע של שטחי ציבור, מסחר ושירותים.

“אנו ממשיכים בכל הכוח בתנופת הייזום והבנייה של הקבוצה” ציין חנן מור, יו”ר קבוצת More והוסיף: ההיתר ליציאה לדרך התקבל בשבועות האחרונים ובשלה ביקוש חסר התקדים מבצעת החברה הרשמה מוקדמת בקרב הפונים. בשבועיים האחרונים זכתה הקבוצה להבעת אמון גדולה משני גופים בנקאיים גדולים בליווי פרויקט מגורים נוסף שלנו בחיפה בהיקף של כ-180 מיליון ₪ וכן קבלת היתר בנייה לשני מתחמי מגורים נוספים במודיעין עם היקף הכנסות צפוי של למעלה מ-340 מיליון. ₪ זאת לצד פעילות מואצת של הקבוצה בבנייה ב- 5 אתרים והמשך מכירה של עשרות יח”ד בפרויקטים שלנו ברחבי הארץ.

“מציאות הקורונה  חידדה את הצורך והרצון של משפחות לסביבת מגורים אורבנית שמשלבת בהרמוניה מגורים לצד שטחי מסחר, שירותים וקהילה והכל במרחק הליכה. מדגיש אבי מאור מנכ”ל הקבוצה  “בהיבטים אלו פרויקט More ים מהווה הזדמנות אטרקטיבית למשפחות צעירות ומשפרי דיור שיכולים ליהנות משכונה חדשה, תכנון חדשני המשלב את תפיסת מגורים של המחר ובנייה ברמה גבוהה”.

מחירים לדוגמא:

 • דירת 4 חדרים בשטח של 101 מ”ר ו-11  מ”ר מרפסת, במחיר השקה של החל מ-1.599 מיליון ₪.

מחיר מחירון:  1.715 מיליון ₪.

 • דירת 5 חדרים בשטח של 124 מ”ר ו-20 מ”ר מרפסת, במחיר השקה של החל מ-1.749 מיליון ₪.  מחיר מחירון: 1.872 מיליון ₪.

שכונת אור ים

שכונת אור ים תכיל בסוף הפיתוח כ-3,480 יחידות דיור והיא משתרעת על פני 1060 דונם הממוקמים בשטח שבין שכונת אורות רבין, כביש החוף, צומת פלי”ם, וכביש מס’ 4. תמהיל הדירות באור ים מגוון והטרוגני והוא מיועד למשפחות ולמשפרי דיור השואפים להעלות את רמת החיים, ומציע את כל היתרונות בשכונת מגורים אחת:

 • סביבת מגורים מודרנית, איכותית ומגוונת.
 • שטחים ירוקים בשטח של כ-40% מהפרויקט.
 • פארק לינארי לכל אורך השכונה.
 •  2אגמים אקולוגיים.
 • קירבה לים באמצעות שביל ייעודי מהשכונה ישירות לחוף “אור ים”.
 • קאנטרי קלאב בסמוך לשכונה.
 • כמו גם שטחי מסחר ושירותים
 • מערכת חינוך עצמאית: בשכונת אור ים יוקמו 4 קריות חינוך עצמאיות שיכללו בתי ספר וגני ילדים אליהם ניתן להגיע באמצעות מערכת שבילים אשר תיבנה בתכנון והקפדה כך שהמרחק המקסימלי לבתי הספר היסודיים יעמוד על 350 מטר בלבד.
 • בשכונה צפויים לקום מרכזים מסחריים בהיקף של כ-50,000 מ”ר אשר יחוברו גם הם למערכת שבילי ההליכה והאופניים ובהם תמהיל רחב של שירותים מסחריים  ואזרחיים אשר ישרתו את תושבי השכונה יחד עם שטחי ציבור מבונים ופתוחים כגון :קריית ספורט, אתרי בילוי ופנאי, גינות קהילתיות ומגרש אתגרי לאופניים
 • נגישות לצירי תנועה מרכזיים- אור ים מקושרת היטב לכביש 4 (תל אביב-חיפה) ולכביש 2 (כביש החוף), והיא מצויה במרחק של 40 דקות מתל אביב ו-30 דקות מחיפה. חמש דקות נסיעה מפרידות בינה לבין פארק העסקים קיסריה, בו מרוכזות כ-100 חברות היי-טק. בנוסף, יופעל שאטל על ידי החברה לפיתוח קיסריה מאור ים לפארק.
יש לך מה להגיד על הכתבה? נשמח לתגובה שלך

Your email address will not be published.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות