שחקן העבר שמעון אמסלם במפגש עם בני נוער בחדרה

0

שמעון אמסלם הגיע למפגש עם בני נוער בחדרה, וסיפר להם על מסעו האישי מנער הגדל בשדרות ועד לקריירה מקצועית בכדורסל

-אמסלם-ובני-נוער-בחדרה-300x180 שחקן העבר שמעון אמסלם במפגש עם בני נוער בחדרה
שמעון אמסלם ובני נוער בחדרה. צילום: דוברות עיריית חדרה

בני נוער רבים הגיעו אל מרכז הנוער העירוני בבית רם למפגש עם שמעון אמסלם, כוכב הפועל תל אביב בעבר וכוכב תוכנית הטלוויזיה “הישרדות”. במפגש, שהתקיים בחסות מחלקת הנוער העירונית של העמותה לתרבות הפנאי, השתתפו בני נוער מקבוצות המנהיגות הפועלות בעיר, מועצת הנוער העירונית, מד”צים ותנועות הנוער.

בהרצאתו, הנושאת את השם “לנצח ולהישאר בן אדם”, סחף אמסלם את בני הנוער ודיבר על מנהיגות אישית וקבוצתית, קבלת החלטות, הצבת יעדים ומימוש מטרות תוך התייחסות לסיפור חייו מנער הגדל בשדרות ועד לשחקן כדורסל מקצועי. אמסלם תיאר את המסע האישי שלו בדרך להצלחה ולניצחון. הוא דיבר על עולם הספורט ההישגי והתחרותי ועל חשיבותם של ערכים כמו חתירה למצוינות והאמונה בעצמנו, ובעיקר הדגיש את החשיבות של כבוד הדדי, צניעות וכוחה של קבוצה. בסופה של ההרצאה נשאל אמסלם על ידי בני הנוער על התמודדות עם כישלונות, לחץ ומשברים והאם יש דברים שהוא מתחרט עליהם.

מנהלת מחלקת הנוער בעל”ה יעל איטח: “ההרצאה של שמעון אמסלם התקיימה במרכז הנוער העירוני כחלק מסדרת הרצאות פתוחות לנוער בעיר. בני הנוער זכו לפגוש אדם מעורר השראה וללמוד מהדרך שעבר בחייו, אדם צנוע שדיבר בגובה העיניים מתוך מטרה אמתית לחנך”.

איטח הוסיפה כי ניתן להתעדכן בפייסבוק של מחלקת הנוער בתאריכי המפגשים הצפויים וההרצאות הקרובות.

 

יש לך מה להגיד על הכתבה? נשמח לתגובה שלך

Your email address will not be published.