זכרונייטס ZichroNights חורף לוהט עם מופעי מוזיקה חורפיים

0

בין המופעים המתוכננים ניתן למצוא אמנים מהשורה הראשונה בפורמט אינטימי, כמו גם אמנים מקומיים ולהקות צעירות. רוק, ג'אז, מוזיקה אלקטרונית, ומופעים מעולים שלא נופלים לאף הגדרה.

בין האמנים הבולטים שיופיעו: חמי רודנר, יהלי סובול, רז שמואלי, יוסי פיין, מיקה קרני, דן תורן, תומר ישעיהו, ועוד…

במסגרת הפסטיבל הזמרת רז שמואלי, שגדלה בזכרון יעקב, תחזור לראשונה להופיע בה אחרי שהוציאה שני אלבומים– זאת סגירת מעגל מרגשת, שמואלי: "ההופעה שנגיע איתה הפעם מחברת בין הדרך שלי ביצירה כאדם לשירים משני האלבומים שהוצאתי ולשירים של אמנים אחרים, שהשפיעו עליי. אני מתרגשת מהמחשבה שנגיע עם ההופעה הזאת לזכרון ועוד בפאב ההוביט, בהופעה יש מקום לשיחה פתוחה עם הקהל ואני בטוחה שהדיאלוג הפעם יהיה עשיר ומרגש."

בפאב השולטיק יעלה מופע בכורה מסקרן של צמד האלקטרו-לייב החדש Nikita Gonzalez, הכולל את המפיק והבסיסט אור רווה (Anna RF) והזמרת עדן חרמוני.

יצוין כי זו הזדמנות מעולה לתפוס אותם מקרוב, לפני שהם מתפוצצים כאקט בינלאומי.

האמן תומר ישעיהו, שהפך להיות שכן שלנו בזכרון יעקב ממש לאחרונה מספר: "עזבנו את העיר והגענו למושבה. זאת עבורי הזדמנות ראשונה להופיע מול השכנים החדשים שלי, יחד עם קהל שמוזמן מכל הארץ. מחכה לזה. נפגש בקרוב".

המקומות המשתתפים בפרויקט: הפאבים והמסעדות של זכרון יעקב: הוביט, אאוטבק, אדמונד, שולטיק, המרקחה, ברוניתא, גוטשה, גונס.

זיו דשא, ראש המועצה המקומית זכרון יעקב: "זכרונייטס הינה פעילות ייחודית למושבה זכרון יעקב בשיתוף פעולה בין המועצה, עמותת זמארין ומוקדי הבילוי לטובת תושבי המקום ומבקרים מרחבי הארץ. המגוון הרחב של ההופעות הוא מקור גאווה לפעילות התרבותית הענפה של היישוב".

יואל וירבה, מנהל מחלקת תרבות בעמותת זמארין לתרבות ופנאי בזכרון יעקב: "הרעיון הוא לתת ערך לשלושה כיוונים – לתמוך בבתי העסק המקומיים ולעודד תיירות פנים; לתת במה איכותית בתשלום לאמנים, וביניהם אמנים מקומיים רבים; וכמובן הכי חשוב, לייצר תרבות לקהילה שלנו ולאורחים, לתת מקום להיפגש ולחוות יחד מוזיקה ישראלית מעולה. התחלנו שנה שעברה, הפרויקט יצר אימפקט עצום וקיבלנו פידבק מדהים… היה לנו ברור שחייבים להמשיך!"

רשימת המופעים זמינה באתר www.zamarin.org.il

או בפייסבוק: תרבות זכרון יעקב

חלק מהמופעים בכניסה חופשית, וחלקם בכרטיסים במחירים נוחים.

המועצה המקומית זכרון יעקב ועמותת התיירות גדעונים מעמידים לרשות המבקרים בזכרון יעקב לשכת מידע הממוקמת במרכז המדרחוב בבריכת בנימין. במקום תוכלו לקבלת מידע על כל הפעילות התיירותית בזכרון יעקב או להזמין סיור מודרך עם מיטב המדריכים המקומיים שיהפכו את הביקור שלכם בזכרון יעקב לחוויה אמיתית .

 

לפרטים עמותת התיירות גדעונים 04-6398811

ובאתר www.visit-zichronyaakov.co.il

 

יש לך מה להגיד על הכתבה? נשמח לתגובה שלך

Your email address will not be published.