ספר הילדים מעורר ההשראה ״עדי ה-ADHD מכפר גלעדי״

0

ספר הילדים החדש – ״עדי ה-ADHD מכפר גלעדי״ נכתב עבור אותם הילדים שמתמודדים עם הפרעת קשב, עבור הוריהם, הסבים והסבתות, המורים והמורות, המנהלות והמנהלים,

יועצות, פסיכולוגים ועבור כל הסביבה שלא תמיד מצליחה להבין מה עובר בראשם של ילדה או ילד המתמודדים עם ADD  או ADHD.

 

הספר מספר את חוויות היום יום בהן נתקל הילד עדי. הן את הקשיים ומאידך גם את היתרונות שמזמנת הפרעת הקשב. הספור כתוב בחריזה מלווה באיורים של אלינה גורבן, המעניקים עומק והומור לחוויית הקריאה ומאפשרים לילדים ליצור הזדהות. 

 

הפרעת קשב, או בשמה המוכר: ADHD רווחת היום יותר מאי פעם בקרב ילדים בעולם ובישראל. תודות לעובדה שהמודעות של ההורים גדלה ויותר ילדים מאובחנים, השימוש המופרז של הילדים במסכים, הסחות הדעת התכופות עקב הטלפונים הניידים ועוד, הביאו לכך שכמעט בכל משפחה בישראל אחד הילדים נמצא כמאובחן קשב במידה זו או אחרת. לפי נתונים מעודכנים ל-2023 אחד מכל שבעה ילדים מאובחן.

 

מחבר הספר, יורם לוי מבכירי הפרסומאים בישראל שבעצמו מתמודד עם הפרעת קשב, מילדות ועד היום, הורה לשלושה ילדי ADHD וכחבר ועד מנהל בעמותה הישראלית להפרעת קשב  (קווים ומחשבות) בעשור האחרון, פגש וראיין מאות ילדים המתמודדים עם ADHD במסגרת החברות בוועד המנהל של העמותה. הוא ייצר יורם קמפיינים שונים בנושא, ואף כתב מילים חדשות לשיר  ״יוסי ילד שלי מוצלח״ העוסק בהפרעת קשב עם עיבוד עכשווי בסגנון ראפ, אשר מאות אנשי חינוך בחרו להשתמש בו מול תלמידים ובחדרי מורים.

 

יורם לוי הנו פרסומאי, יוצר תוכן, מוסיקאי, האחראי על קמפיינים למותגים המובילים בישראל, ביניהם: שוקולד פרה (תמיד איתך) קפה טורקי (״הוט ווטר – סמול גלאס״), קמפיין היונים של ביטוח ישיר השקת המותג orange בישראל ועוד, זכה באריות זהב ובפסטיבל קאן הבינלאומי לפרסום, הגיש תכנית לילה ברדיו ת״א FM 102, וכותב טורים בעיתונות. 

הספר מיועד לגילאי: 

מחיר: 

ניתן לרכוש בלינק המצורף: 

https://meshulam.co.il/purchase?b=5da7261d311d517a49adba0015c3ca40

יש לך מה להגיד על הכתבה? נשמח לתגובה שלך

Your email address will not be published.