שר הבינוי והשיכון יואב גלנט: "נקדם התחדשות עירונית לשכונות בפרדס חנה כרכור"

0

יואב קעטבי מועמד הליכוד לראשות מועצת פרדס חנה כרכור שנחשב לדמות מוכרת ואהודה במסדרונות מפלגת השלטון והעומד בראשה ראש הממשלה בנימין נתניהו, שאפילו ביקר בביתו השבוע רגע לפני הבחירות, אירח השבוע גם את שר השיכון והבינוי יואגב גלנט ממפלגת 'כולנו' לסיור עבודה ומפגש עם תושבים.

התחנה הראשונה שבה ביקרו השניים יחד עם שותפו של קעטבי לדרך תא"ל דורון קדמיאל הייתה בשכונת "בדרך למרחב". השר גלנט נפגש עם נציגי שכונת 'דרך למרחב' והתרשם מהמצב הרעוע של בניינים בשכונה, מהזנחה חמורה של תשתיות ותושבים זועמים שחשים כי טיפול המועצה בעניין לוקה בחסר. השר גלנט הבטיח לקעטבי והתושבים כי הוא יפנה את אנשי משרדו לסייע ככל האפשר ובכל מקרה הוסיף כי הוא סומך על קעטבי שיקדם את הטיפול בנושא לאחר שיבחר לראש מועצה.

משם עבר הסיור לשכונת קנדי. שם נפגשו עם תושבי השכונה אסתר מגן ובועז גלוסקא אשר מרכזים את נושא פינוי-בינוי ושמע מהם כי מגיעים קבלנים להציע "פינוי בינוי" וזה לא מבשיל לכלל תוצאה. השר גלנט המליץ לתושבים לא לחתום על הסכמים ותכניות ובמקביל יצר קשר בו במקום עם יו"ר הרשות להתחדשות עירונית חיים אביטן, ביקש ממנו להיפגש עם נציגי השכונה לבחון את האפשרויות העומדות בפניהם ובמקביל למנוע את ניצול חוסר ההבנה של התושבים. בסיום המפגש הבטיח השר לקעטבי לקדם את נושא ההתחדשות עירונית ביישוב.

ברחוב המייסדים נפגשו עם וועד הרחוב שהציג בפניי השר את בעיות הפיתוח המואץ והבנייה לגובה בהעדר תשתיות הולמות, מצב המקשה על החיים ביישוב ואף עולה לכדי סכנה לחיי אדם עקב העדר תשתיות תחבורה, חניות ומדרכות וכו'. השר הבטיח לעמוד בקשר עם יואב קעטבי והתושבים ולסייע ככל האפשר. כמו כן חשוב להדגיש כי קעטבי נמצא בקשר רצוף עם אנשי המקצוע במשרד התחבורה בנושא הנ"ל.

את הסיור סיכמו בשכונת 'אחוזה ירוקה' לבקשת חבר המועצה ירון לירם שם עלה לאחרונה נושא בניית המרכז המסחרי לסדר היום. השר ביקר בשטח עליו אמור לקום המבנה, שמע את דברי התושבים והמליץ להם לבחור את קעטבי כראש המועצה הבא שכן הוא האדם הנכון שיכול לקדם את הנושא בפרט ואת היישוב בכלל.

יש לך מה להגיד על הכתבה? נשמח לתגובה שלך

Your email address will not be published.