מתחם אלון עין שמר fashion הורחב בכ-3,000 מ"ר נוספים

0

דור אלון וקיבוץ עין שמר השלימו השקעה של כ-120 מיליון ש"ח במתחם הקניות והפנאי אלון עין שמר fashion שבצומת כרכור עם השקת השלב השני של המתחם, בהיקף של כ- 3,000 מ"ר שטחי מסחר נוספים, נחנך גם חניון מקורה למאות מכוניות נוספות בין העסקים החדשים במתחם: קולומביה, רנואר, twenty four seven

-עין-שמר-fashion-צילום-בני-חליף-1024x576 מתחם אלון עין שמר fashion הורחב בכ-3,000 מ"ר נוספים
אלון עין שמר fashion הורחב בכ-3000 מ"ר של שטחי מסחר נוספים. צילום בני חליף

דור אלון מקבוצת אלון רבוע כחול, שבשליטת איש העסקים מוטי בן משה וקיבוץ עין שמר, השלימו באחרונה את הרחבתו של מתחם אלון עין שמר fashion בכ-3,000 מ"ר נוספים, המצטרפים לכ-10,000 מ"ר שטחי המסחר שפעילים במקום זה כשנתיים. במקביל להרחבת שטחי המסחר והבילוי נחנך במתחם גם חניון חדש ומקורה בשטח של 6,000 מ"ר ובו יותר מ-300 מקומות חנייה נוספים. ההשקעה הכוללת במתחם של החברה המשותפת לדור אלון ולקיבוץ – חברת עין שמר אלון החזקות, הגיעה לכדי כ-120 מיליון ש"ח.

מתחם הקניות והבילוי אלון עין שמר fashion ממוקם בצומת כרכור, צמוד ל"מחנה 80" על הדרך המחברת את כביש 6, יישובי עמק חפר, חריש ויישובי ואדי ערה עם חדרה, פרדס חנה, בנימינה, אור עקיבא, קיסריה וכביש החוף ומשרת אוכלוסייה של עשרות אלפי איש.

המתחם פתוח ומעוצב באופן המדמה שדרת בילוי אירופאית עם מבנים ייחודיים המעניקים למקום אווירה ייחודית נעימה ושוקקת חיים. במקום כבר פועלים בהצלחה רבה חנויות אופנה ומותגים כקסטרו, מנגו, -Bגוד, פוקס, אדידס ועוד, בתי קפה כארומה ורולדין, סופר מרקט אלונית עין שמר וסניף גדול של אייס אוטו דיפו.

3,000 המ"ר שטחי המסחר החדשים – שבנייתם הושלמה זה עתה, כבר מאוכלסים במלואם במגוון של יותר מ- 20  עסקים חדשים ובהם חנות קונספט ראשונה בישראל של רשת קולומביה, חנויות של SWEAR, רנואר, twenty four seven, מגה ספורט, אלמביקה, נעלי נמרוד, תיק התיקים, ארקוסטיל ועוד. גם מערך ההסעדה של המתחם זכה לתגבור וגיוון רב עם מותגים כמו קפה לנדוור, לה גופרה ו-rebar ובשבועות הקרובים ייפתחו במתחם חומוס בר, מסעדת רפאלו, טרמין בר וסניף של רשת ההמבורגרים והבשרBBB .

מנכ"ל דור אלון, עודד בלום, מציין כי החברה ממשיכה בפיתוח הנדל"ן סובב מתחמי התדלוק. "בד בבד עם פיתוח תחומי האנרגיה של הקבוצה, נתמיד ונשביח גם את נכסי הנדל"ן המניבים שבבעלות החברה. כך, דיווחנו לאחרונה, בין היתר, על התקדמות נוספת במיזם הנדל"ן בהיקף של כ-70,000 מ"ר תעסוקה ומסחר שאנו מחזיקים יחד עם שותף מדרום לאזור התעשייה של הרצליה. אנו פועלים במלוא המרץ לקדם את התכניות" אומר בלום.

ניב רונן מנכ"ל עין שמר אלון החזקות, מדגיש כי : "עם פתיחת שלב ב' מתחם אלון עין שמר משלים את התמהיל ומגוון מאוד את אפשרויות הקניה, הבילוי והפנאי. אנו גאים להפוך למתחם הקניות והבילוי המוביל באזור ולספק חווית קניות ייחודית ושונה מהקיים" מציין רונן.

Comments

comments

יש לך מה להגיד על הכתבה? נשמח לתגובה שלך

Your email address will not be published.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות