זכיין וסוכני רי/מקס המקצוענים חדרה כבשו את הבמה בליל הכוכבים של הרשת

                        זכו בתעודות ואותות הוקרה ב'ליל הכוכבים' של הרשת, במהלכו סיכמה רי/מקס את שנת הפעילות 2017

0

רי/מקס המקצוענים חדרה, כבשו את הבמה ב'ליל הכוכבים' של רשת רי/מקס, שהתקיים במרכז האירועים והקונגרסים  Avenue  בקרית שדה התעופה, במהלכו הוענקו מדליות, תעודות ואותות הוקרה לסוכנים וזכיינים מצטיינים של הרשת במספר קטגוריות. תגלית השנה והבטחת השנה, לשנת 2017 הוכרזו בקרב הסוכנים והמשרדים.

רי/מקס מקצוענים בחדרה בהנהלת הזכיין אבי קורש וצוות המנהלים והמאמנים יחיאל עודד, אבידן הינדי, שני בלדב מלכה ורוני מולטיז דורג במקום הראשון בקטגוריית עסקאות מכירה משרדים ובמקום הראשון בקטגוריית עמלות משרדים. כמו כן, זכה אבי קורש בתואר זכיין השנה בקטגוריית משרד יחיד.

צוות אוהד ג'רפי, ברק לוי ואיתן מילמן דורגו במקום הראשון בקטגוריית עסקאות מכירה יד שנייה סוכנים ובמקום השלישי בקטגוריית עמלות סוכנים, הצוות זכה לכבוד ודורג במועדון היוקרתי ביותר של רי/מקס הבינלאומית מועדון הDiamond- סוכנים שהגיעו להיקף עמלות מעל 2,000,000 ₪. צוות רוי בן יוסף ויקיר חזיזה דורג במקום השישי בקטגוריית עסקאות מכירה יד שנייה סוכנים, וזכה לכבוד כשדורג במועדון היוקרתי של רי/מקס הבינלאומית מועדון ה Chairman's- סוכנים שהגיעו להיקף עמלות מעל 1,000,000 ₪. בנוסף גרף רוי בן יוסף את התואר הבטחת השנה בקטגוריית סוכנים. גיא הלל זכה במקום העשירי בקטגוריית עמלות סוכנים.

ברנרד רסקין, מנכ"ל רי/מקס ישראל, אמר במהלך הערב: "יושבים פה באולם אנשי הנדל"ן הטובים ביותר בישראל, שרכשו ניסיון מקצועי ממיטב המומחים בתחום הנדל"ן בעולם. ההישגים של הרשת בשנת 2017, כמו גם הגידול העקבי בהיקף העסקאות של רי/מקס, מעידים על כך שהציבור בישראל יודע להעריך עבודה מקצועית. זכייני וסוכני רי/מקס ישראל מייצגים את העילית בתחום תיווך הנדל"ן בארץ.

המכנה המשותף של כל מי שזכה להוקרה הערב, הוא התמדה ועבודה קשה. הם לא ויתרו. הם למדו איך להיות מקצוענים והמשיכו להשתפר ולהתמקצע עם הזמן. אני רוצה לנצל את ההזדמנות הזאת ולהצדיע לכל הסוכנים והזכיינים המקצוענים שעלו לבמה. אתם הכוכבים האמיתיים שלנו".

Comments

comments

יש לך מה להגיד על הכתבה? נשמח לתגובה שלך

Your email address will not be published.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות